Офіційний дилер спецтехніки Дресста в Україні - Продаж сервіс
Головна
 • Погрузчик3
 • DRESSTA TD-20M
 • DRESST TD-15
 • Погрузчик
 • Погрузчик2
 • DRESSTA 534E
 • DRESSTA TD-40
 • DRESSTA TD-25R
 • DRESSTA SB-85
 • DRESSTA SB-85PT
 • DRESSTA 555

Офіційний дилер «ДРЕССТА» в Україні

Продаж спецтехніки ДРЕССТА - основний напрямок діяльності нашої компанії. Ми є офіційним дилером ДРЕССТА в Україні і пропонуємо покупцям найбільш вигідні умови покупки. Всесвітньо відомий виробник завжди пропонував бездоганну якість і багатофункціональність спецтехнікі, що випускається. Техніка і запчастини відповідали міжнародним стандартам і перевершували вимогам навіть найвимогливіших клієнтів.

Головне випробування для будь-якого бренду - час, і з ним ДРЕССТА впорався на ура. Якість продукції та сервісне обслуговування залишається на висоту, а модельний ряд виробник тільки поповнює. Тепер з конвеєра випускається ще більше різновидів фронтальних навантажувачів, бульдозерів та іншої спецтехніки.

Представлена у нас продукція сертифікована і відповідає екологічним вимогам. На бульдозери, фронтальні навантажувачі та іншу техніку поширюється гарантія від виробника.

 

Продаж спецтехніки ДРЕССТА в Україні

У нас представлена не тільки техніка від польського бренду, але також і значний спектр фірмових деталей. Продаж запчастин для бульдозерів, фронтальних навантажувачів та іншої техніки ведеться на максимально вигідних для клієнтів умовах. На нашому складі можна знайти будь-яку запчастину, а при відсутності деталі можливо її спецзамовлення.

Офіційний дилер ДРЕССТА в Україні може сміливо гарантувати тривалий термін служби і повну відповідність споживчих якостей заявленим виробником.

 

Бульдозер ДРЕССТА

Лінійка бульдозерів від польського бренду складається з важких, середніх і компактних моделей. Нові розробки Dressta - високотехнологічні машини з широким спектром використання. Їх основні шляхи застосування відомі: будівництво доріг, роботи в горах, ведення лісового господарства. Маючи в розпорядженні подібну техніку, не страшні ніякі завдання!

 

Фронтальні навантажувачі

Офіційний дилер ДРЕССТА в Україні пропонує вашій увазі повний модельний ряд навантажувачів від виробника. Кожна з машин відрізняє універсальність, мобільність, вміння справлятися з високими навантаженнями. Вантажно-розвантажувальні роботи використовується при виконанні різних типів роботи: будівельний, промисловий, комунальний, сільськогосподарський. Спецтехніка від Dressta здатна працювати з будь-якими будівельними матеріалами, будь то каміння, вугілля або пісок.

 

Чому варто звернутися до нас?

Сучасний ринок спеціалізованої техніки пропонує широкий асортимент, але знайти серед достатку вигідний варіант не так вже й просто. Співпраця з нами істотно спрощує це завдання - і ось, чому:

- Наша компанія веде оптову та роздрібну продаж спецтехніки ДРЕССТА безпосередньо від виробника, що позитивно позначається на ціні товару і його якості;

- Ми надаємо сервісне обслуговування європейського рівня;

- На всій представленої продукції поширюється фірмова гарантія від виробника;

- Ми надаємо послуги з доставки та транспортуванні спеціалізованої техніки;

- На будь-які питання клієнта він отримає вичерпну відповідь: кваліфіковані консультанти знають всі специфікації асортименту і завжди готові допомогти з вибором;

- Оплата товару можлива готівковим і безготівковим способами (банківська карта, грошовий переказ і т.д.);

- Наша компанія здійснює продаж запчастин і компонентів ДРЕССТА за доступними цінами (при відсутності будь-якої деталі на складі клієнт може здійснити спецзамовлення).

Не знаєте де купити спецтехніку ДРЕССТА в Україні? Звертайтеся до нас в «ДРЕССТА - Україна» і ми допоможемо Вам придбати за розумною ціною і з гарантією заводу саме те що вам необхідно з лінійки виробника.

Додаткові матеріали


Історія компанії
Презентація компанії
Загальні факти
Сертифікат дилера

 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E