День операторів Польши
Новини

9 червня 2018 був особливим днем ​​для LiuGong Dressta.

Всі дороги в Польщі призвели до Стальової Волї. У добре організованій повноцінній події у співпраці з Асоціацією операторів Польщі, єдиний міжнародний завод з виробництва будівельних машин, який проектує і випускає машини у Польщі, відкрив свої двері понад 150 відомих операторів з усієї країни.

День розпочався з групових турів до нового Центру розповсюдження деталей, який містить 30 000 одиниць товарно-матеріальних запасів на складі 3500 м2.

Це була чудова можливість для відвідувачів, щоб побачити цей об'єкт, який має політику доставки в один день до дилерів та клієнтів у Польщі завдяки своїм сучасним системам логістичного управління та наявності всіх запасних частин.

Пізніше відбулися офіційні виступи.

Початкову промову зробив голова LDM Говард Дейл, який підкреслив інвестиції компанії в дослідження та розробки, виробництво, розподіл деталей та людей.

Завершуючи звернення, виступив президент міста Stalowa Wola City пан Lucjusz Nadbereżny,, який також говорив про важливість інвестицій компанії в регіоні та зазначив, що ці дії матимуть відчутну користь.

Протягом дня основа та справжня робоча сила будівельної техніки; оператори мали можливість побачити, як фабрика будує машини прямо тут, у Польщі, для всього світу, беручи участь у фабричних турах.

Завдяки власному випробувальному майданчику, який дозволяє проводити типові та найпоширеніші умови експлуатації, відвідувачі також мали можливість експлуатувати цілий ряд екскаваторів і фронтальних навантажувачів LiuGong, які виробляються в Польщі, протестовані в Польщі та підтримуються з Польщі зі стандартною 3 річною гарантійною програмою на 5000 годин разом з цілою низкою гусеничних бульдозерів Dressta.

68-тонний бульдозер Dressta TD40 був одним з основних місць для атракціонів для операторів разом із гусеничним екскаватором 936E (робочий вага 36 тонн) та фронтальним навантажувачем 856Х (робоча маса 18 тонн, ємність ковша 3,3 м3).

На додаток до 6 різних зон випробувань машин, було також 2 окремих змаганнях з експлуатації машин, які були цікавими для гостей. Більше 100 операторів кинули виклик на екскаватор Liugong та фронтальний навантажувач в окремих зонах для великого призу: поїздка по "все включено" до Bauma`19; Найбільша у світі будівельна техніка у Німеччині.

День закінчився церемонією оголошення переможців конкурсів, після чого відбувся фінальний динамічне шоу, організоване експертами Операторської Асоціації Польщі.

Цей день був відмічений високим відвідуванням галузевих ЗМІ, місцевих органів влади та регіональної преси, оскільки ця подія була першою подібною у польській галузі будівельного обладнання.

Єдина мета цього заходу - створити незабутні враження для операторів Польщі та отримати вичерпні знання та відгуки про продукти LiuGong & Dressta, послухати їх коментарі щодо обладнання, що випускається тут, для підтримки майбутнього розвитку продукту, щоб відповідати вимогам та очікуванням експертів галузі.
 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E