Гарантія
Гарантія

 
ГАРАНТІЯ, СЕРВІС І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ запаснИМИ частинАМИ

Компанія DRESSTA приділяє особливу увагу якості продукції, що випускається на ринок. На додаток до загальновизнаної стандартної гарантії, ми також пропонуємо міжнародні пакети розширеної гарантії, які знімають турботи про техніку з власників і операторів машин. Ми робимо все можливе, щоб бути впевненими, що наша продукція буде отримувати необхідне післяпродажне обслуговування на місці роботи.

Ми створили міжнародну мережу сервісного обслуговування та технічної підтримки, здатну швидко реагувати на вимоги клієнтів. Здійснюються постійні інвестиції в сервісні центри, транспортні засоби, інструменти та обладнання. Команди кваліфікованого персоналу постійно проходять підготовку, що дозволяє виконувати широкий круг робіт з технічного обслуговування.

Кваліфікований персонал компанії DRESSTA забезпечить якісне виконання замовлень, ремонту і проконсультує з питань роботи обладнання. Наша виїзна група допомагає клієнтам, виїжджаючи на місце для проведення сервісного обслуговування і виявлення, необхідних для заміни, запасних частин. Пропонуючи пакети профілактичного технічного обслуговування та інші види технічної підтримки, ми прагнемо забезпечити максимальну тривалість безвідмовної роботи обладнання і задовольнити потреби клієнтів.

Предпродажное, продажне і післяпродажне обслуговування!
 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E