Бульдозери DRESSTA
Бульдозери DRESSTA

Продаж бульдозерів DRESSTA за вигідними цінами

Офіційний дилер DRESSTA в Україні ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ" пропонує вашій увазі повний модельний ряд від провідного виробника бульдозерів і навантажувачів.

Кожен любитель або професійний користувач спецтехніки чув про всесвітньо відомої марки з Польщі. Не буде перебільшенням сказати: хочеш, щоб техніка ніколи не підводила - пора купити бульдозер DRESSTA.

У чому ж полягає особливість продукції даної марки? Гусеничні бульдозери славляться завидною довговічністю, оснащені міцною ходовою частиною, мають прекрасний зчепленням з будь-яким покриттям. Бульдозери здатні забезпечити значне посилення тяги, тому широко використовуються розробниками грунтів, застосовуються в різних промислових галузях (гірська, видобувна, будівельна).

Оптовий і роздрібний продаж бульдозерів DRESSTA - основний напрямок діяльності нашої компанії. Завдяки прямим поставкам і надійному співпраці з транспортними компаніями, ми можемо сміливо гарантувати доступні ціни та оперативну доставку спецтехніки. Ми надаємо послуги з ремонту, діагностиці бульдозерів і пропонуємо повний спектр фірмових запчастин.

Трохи історії

Компанія DRESSTA була сформована в Польщі в 1937 році. Запуск виробництва стартував з поставок військової техніки, але в міру зростання потужностей завод був успішно перетворений в масштабний центр з випуску бульдозерів-розпушувачів, фронтальної вантажної техніки, трубоукладачів. З 2012 року компанія була продана китайському виробникові і обзавелася масою нових ресурсів.

Бульдозери від компанії DRESSTA відрізняються високою продуктивністю, маневреністю і здатністю розчищати території в найкоротші терміни. Вони прекрасно підходять для прокладання тимчасових дорожніх покриттів, оперативного переміщення на невелику відстань піску, ґрунту і будматеріалів.

Бульдозери DRESSTA - краще співвідношення ціни і якості

Офіційний дилер DRESSTA в Україні ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ" пропонує оптимальні розцінки на весь модельний ряд бульдозерів від польського виробника. На поточний момент в асортименті представлені 8 моделей.

Доступні в продажу гусеничні бульдозери DRESSTA мають масу незаперечних переваг перед конкурентами:

 • Надійність, що забезпечується якісною збіркою на передовому обладнанні;
 • оснащеність двигунами Cummins (турбонаддув і охолоджуюча система);
 • бульдозери мають довговічні відвали, виготовлені у формі півсфери, що істотно підвищує їх продуктивність під час роботи.

Чим такі хороші DRESSTA?

Спецтехніка від відомого виробника визнана у всьому світі. Розглянемо кожне з переваг окремо.

 • Спецзаявкі. Гусеничні бульдозери можна адаптувати до практично будь-яких умов роботи. Ви шукаєте модель для гірничої промисловості? Або ж Вас цікавить техніка для будівництва автодоріг? Вам достатньо залишити заявку, і в найкоротший термін ми забезпечимо Вас спеціалізованим бульдозером від DRESSTA.
 • Висока продуктивність. Завдяки тісній співпраці з виробником двигунів Cummins, DRESSTA оснащує випускаються моделі ультрасучасними, потужними агрегатами. При цьому дотримуються найсуворіші нормативи ЄС щодо шкідливих вихлопів. Продуктивність двигунів коливається від 74 до 515 літрів в секунду. Агрегати доповнюються турбонаддувом і системою охолодження САС. Також DRESSTA займається виробництвом комплектуючих силової передачі модульного типу, забезпечуючи потужність і максимальну ефективність бульдозерів.
 • Більш плавне коробки передач. Коробка передач на 3 швидкості надає до 6 швидкостей перехідного и заднього ходів, що істотно підвищує продуктивність роботи двигуна при підвищених навантаженнях. Унікальна будова гідротрансформатора дозволяє плавно перемикати швидкості.
 • Довгий термін експлуатації. Потужні цільні рами гарантують безпечну роботу навіть в екстремальних умовах. Специфічне пристрій гусениць і рами захищає бортові передачі і двигун від пошкоджень.
 • Широкий вибір комплектуючих DRESSTA не поскупилася на широкий асортимент комплектуючих, тим самим істотно розширивши сфери використання техніки. Виробник пропонує однозубий і багатозубий розпушувач різних розмірів і форм, а так само практичні і універсальні відвали.
 • Простота ремонту. Виробник вибрав модульну конструкцію силової передачі - саме вона дозволяє ремонтувати великі деталі в польових умовах за все за пару годин.

  Продаж бульдозерів DRESSTA здійснюється нами з 2016 року.

  За цей час ми заслужили довіру великої кількості клієнтів, встановили надійне співробітництво з рядом заслужених партнерів. Прямі поставки техніки від виробника і постійне прагнення до досконалості дозволяють нам радувати клієнтів і замовників адекватністю цін, високою якістю сервісу. Ми звикли йти покупцеві назустріч, і надаємо можливість купити бульдозер

  DRESSTA в кредит або розстрочку.

  Чому варто співпрацювати саме з нами?

  Перерахування кожного з переваг нашої компанії займе дуже багато часу. Обмежимося лише самими основними.

  Співпраця з нашою компанією - це:

  • значний асортимент спецтехніки для різних галузей промисловості;
  • оперативна доставка її в регіони;
  • конкурентність цін;
  • допомогу кваліфікованих консультантів по будь-яких питань;
  • вигідні умови покупки техніки в кредит, можливість придбання деяких моделей в розстрочку;
  • надання послуг по ремонту, діагностиці та заміні запчастин для продукції DRESSTA;
  • допомогу у виборі оптимальної моделі.

  Шукайте де купити бульдозер DRESSTA?

  Звертайтеся до офіційного дилера в Україні компанії ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"

   • DRESSTA TD-8

    Діапазон потужності двигуна58 - 70 Kw
    Діапазон маси машини8,2 - 11,3 т.
    Діапазон ємності відвалу1.45 - 2.1 m3
    Тиск на грунт50.5 kPa

    Компактний бульдозер, велика потужність

   DRESSTA TD-8 - компактний гусеничний бульдозер, який ідеально підходить для виконання ряду додаткових робіт на будмайданчику.

   Машини серії TD-8 відрізняються високою продуктивністю, доступністю і помірними витратами на придбання і експлуатацію, а також простотою технічного обслуговування. Вони доступні в стандартній версії (STD) або версії з низьким тиском на грунт (LGP)


  • Компактні гусеничні бульдозери Dressta серії TD-9 легко адаптуються, маневрені і рухливі, завдяки чому вони є ідеальним вибором при проведенні легких землерийних робіт.

   Машини серії TD-9 відрізняються високою продуктивністю, доступністю і помірними витратами на придбання і експлуатацію, а також простотою технічного обслуговування. Вони доступні в стандартній версії (STD) або версії з низьким тиском на грунт (LGP) і мають потужність від 93 к.с. при експлуатаційної масі 9,1 т.

   ДОСТУПНІ МОДЕЛІ
   • DRESSTA TD-10

    Діапазон потужності двигуна76 kW - 90 kW
    Діапазон маси машини 9.2 t - 9.6 t
    Діапазон ємності відвалу2.15 - 2.21 m3
    Тиск на грунт33.1 kPa

    Універсальний бульдозер з широкими можливостями

   Бульдозери Dressta серії TD-10, розроблені для ефективного і надійного виконання робіт, відрізняються точним управлінням, хорошою маневреністю і легкістю пересування. Потужність машин від 101 к.с. при експлуатаційної масі 9,2 т. Машини мають ряд опцій і додаткових пристроїв.

   Бульдозер TD-10 доступний в стандартній версії (STD) і в версії з низьким тиском на грунт (LGP), які підходять для роботи з різними типами грунту. Замовники можуть отримати машини, адаптовані до індивідуальних вимог, по Спеціальної заявці (SFR).

   • DRESSTA TD-14

    Потужність двигуна76 kW - 90 kW
    Маса машини9.2 t - 9.6 t
    Ємність відвалу2.15 - 2.21 m3
    Тиск на грунт31.4 - 55.5 kPa

    Надійний середнячок для досягнення успіху

   Бульдозери Dressta середнього розміру серії TD-14 характеризуються точним управлінням і значною силою штовхання. Вони розроблені для оптимальної продуктивності в широкому спектрі використання та можуть бути легко адаптовані.

   Стандартна модель (STD) TD-14 має потужність 160 к.с. і експлуатаційну масу 16,1 т, доступні версії з довгими гусеницями (LT) і низьким тиском на грунт (LGP). Покупці також можуть модифікувати свою машину у відповідності з особливими вимогами, оформивши Спеціальну заявку (SFR).

   • DRESSTA TD-15

    Потужність двигуна150 - 164 kW
    Маса машини20.6 - 21.6 t
    Ємність відвалу3.8 - 5.7 m3
    Тиск на грунт36.90 - 75.40 kPa

    Універсальний і продуктивний

   Ці потужні бульдозери поєднують грубу силу з точним управлінням. Вони створені для оптимального виконання робіт по будівництву тимчасових доріг і розчищення майданчика і для робіт на будмайданчиках.

   Покупці можуть вибрати бульдозер TD-15 в стандартній версії (STD), з довгими гусеницями (LT), широкими гусеницями (WT) або низьким тиском на грунт (LGP). Машина також може бути модифікована для більш ефективного захоронення відходів (LA)

   • DRESSTA TD-20

    Потужність двигуна185 - 205 kW kW
    Маса машини23.9 - 25.0 t
    Ємність відвалу3.88 - 8.45 m3
    Тиск на грунт46.70 - 83.30 kPa

    Потужність, маневреність, продуктивність

   Гусеничний бульдозер середнього розміру Dressta TD-20 дуже потужний і ідеальний для розпушування і вирівнювання при виконанні робіт середньої важкості і важких робіт.

   Бульдозер TD-20 має потужність від 240 к.с. і експлуатаційну масу від 24,2 т. Покупці можуть вибрати бульдозер в стандартній версії (STD), з довгими гусеницями (LT), широкими гусеницями (WT) або низьким тиском на грунт (LGP). Машина може бути модифікована за допомогою обладнання для захоронення відходів (LA) для ведення важких робіт з видалення та переробки відходів.

   • DRESSTA TD-25

    Потужність двигуна280 kW
    Маса машини41.5 - 42.5 t
    Ємність відвалу5.7 - 21 m3
    Тиск на грунт116.00 kPa

    Універсальний важкий бульдозер

   DRESSTA TD-25створений для трудомістких проектів гірничих робіт, освоєння родовищ вугілля і будівельних робіт, та використовує всі передові технології і компоненти для оптимальної продуктивності.

   Машини серії TD-25 можуть бути обрані в стандартній (STD) і XP версії та у версії для поховання відходів (LA), але можуть бути ще більше модифіковані відповідно до особливих вимог покупців за допомогою Спеціальних заявок Dressta (SFR).

   • DRESSTA TD-40

    Потужність двигуна384 - 394 kW
    Маса машини67.7 t
    Ємність відвалу18.6 - 39.8 m3
    Тиск на грунт151.00 kPa

    Масивна машина, велика потужність

   DRESSTA TD-40 - наш найважчий і потужний гусеничний бульдозер. Машина була спеціально створена для гірських робіт, освоєння родовищ вугілля і будівельних робіт у важких умовах.

   Витривалі машини серії TD-40 створені, щоб справлятися з найскладнішими завданнями завдяки прекрасному тяговому зусиллю і ефективному розпушуванню.

 •  
   
         
  ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
  вул. Автозаводська 76
  04114 Київ, Україна
  Телефон: +38 (044) 232-45-73
  Телефон: +38 (044) 232-45-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Наші координати
  50.5169 N 30.4552 E