Колісні навантажувачш DRESSTA
Колісні навантажувачш DRESSTA

Фронтальні навантажувачі DRESSTA - елітні машини для важких робіт, що мають широкий спектр застосування.

Висока продуктивність, універсальне застосування, неймовірна потужність.

Офіційний дилер DRESSTA УКР-СПЕЦТЕХ пропонує придбати моделі фронтальних навантажувачів для здійснення операцій навантаження, розвантаження, риття ґрунту, а також з метою транспортування сипучих і кускових будматеріалів.

Дану спецтехніку широко використовують при здійсненні сільськогосподарських робіт, оскільки вона успішно справляється з завданнями переміщення кормів і добрив в різній формі. З настанням зими, машини знаходять застосування при збиранні засніжених територій.

Особливості конструкції

Перш ніж купити навантажувач DRESSTA, необхідно отримати уявлення про його конструктивні особливості. Основним призначенням даної самохідної машини є здійснення операцій з навантаження, захоплення, перевезення, підйому, укладанні різного роду матеріалів. В якості кінцевого пункту призначення для доставки матеріалів може бути обраний не тільки котлован або відвал, але також і кузов іншого транспорту. Нерідко цю спецтехніку експлуатують при транспортуванні на незначні дистанції сільськогосподарських заготівель і будматеріалів, здійсненні риття ґрунту.

Чому бажання купити фронтальний навантажувач DRESSTA переважає у сучасних споживачів?

Офіційний дилер DRESSTA УКР-СПЕЦТЕХ запевняє, що виною тому - компактність, маневреність машини і її малогабаритний вигляд. За даними показниками фронтальні навантажувачі помітно перевершують більш масивні екскаватори, які не завжди здатні здійснювати роботи в обмеженому просторі. При досить скромних зовнішніх параметрах, моделі доступних до придбання навантажувачів показують значні характеристики вантажопідйомності. Шукайте фронтальний навантажувач - DRESSTA кращий вибір.

Їх конструкція продумана до найменших деталей, завдяки чому всі важелі управління розташовані поблизу один одного і забезпечують зручність роботи з ними для оператора. Мінімальний радіус розвороту додає машині неймовірну маневреність, здатну змусити споживачів задуматися: «А чи не час купити навантажувач DRESSTA»?

Переваги покупки фронтального навантажувача

Ми здійснюємо продаж навантажувачів DRESSTA протягом досить тривалого часу, і можемо визначити такі переваги спецтехніки. В першу чергу, слід говорити про підвищену універсальності в поєднанні з вражаючою вантажопідйомністю. Існує можливість оснащення навантажувачів величезним асортиментом навісного обладнання: вилами, різними модифікаціями ковшів, кущорізами, поливальними агрегатами, установками для мийки, вишками-підйомниками.

При продажу навантажувачів DRESSTA , ми нагадуємо клієнтам про багатому наборі встановлених опцій і різноманітності комплектацій, що дозволяє підібрати оптимальну версію машини для вирішення певного кола завдань.

Ківш, передбачений в конструкції спецтехніки, опускається і піднімається з максимальною швидкістю. Це дозволяє здійснювати заплановані роботи з мінімальними тимчасовими витратами.

Спеціалізуючись на продажі навантажувачів DRESSTA , ми пропонуємо своїм клієнтам найкращі моделі.

За порівняно невеликі гроші ви отримуєте якісний, довговічний і продуктивний агрегат для вирішення величезної кількості завдань. У разі необхідності, ви можете надалі модернізувати конструкцію спецтехніки, встановивши на неї додаткове навісне обладнання.

  • DRESSTA 534

   Потужність двигуна169 Kw
   Маса машини20.7 т.
   Ємність відвалу2.6 - 5.7 m3
   Перекидне зусилля17.3 t

   Маневреність і гарантована продуктивність

  Колісний навантажувач DRESSTA 534 - відрізняється високою потужністю і має широкий спектр застосування

  Модифікація (LA) захоронення відходів, завдяки захисним пристроям, посиленим конструкцій, спеціальним колесам і модифікованії кабіні, має високу продуктивність роботи при видаленні та переробці відходів.

  • DRESSTA 555

   Потужність двигуна238 Kw
   Маса машини28.9 т.
   Ємність відвалу4.2 - 8.4 m3
   Перекидне зусилля18.7 t

   Продуктивність при навантаженні в важких умовах

  Колісний навантажувач DRESSTA 555 - є другим за величиною навантажувачем з потужністю нетто на маховику від 319 к.с. і ємністю ковша 4.2м³

  Щоб внести в обладнання різні додаткові зміни або компоненти, замовники можуть заповнити Спеціальну заявку (SFR).

  • DRESSTA 560

   Потужність двигуна319 Kw
   Маса машини42.2 т.
   Ємність відвалу5.35 - 11.5 m3
   Перекидне зусилля 27.0 t

   Справжній важкоатлет впорається з будь-яким вантажем

  Колісний навантажувач DRESSTA 560 - найбільший фронтальний навантажувач з потужністю нетто на маховику 427 к.с. і стандартної ємністю ковша 5.35м³

  Погрузчік ідеальний для роботи в екстремальних умовах, наприклад, при при освоєнні родовища вугілля і гірничих роботах, розробці кар'єрів, роботі з гарячим доменним і сталеливарним шлаком і т.д.

  Якщо ви хочете модифікувати машину відповідно до Ваших особливих вимог та оптимізувати її роботу, зверниться із спеціальною заявкою (SFR) безпосередньо в нашу компанію.

 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E