Машини для премещенія стрічкових конвеєрів DRESSTA
Машини для премещенія стрічкових конвеєрів DRESSTA

Пропонуємо спеціалізовані машини DRESSTA для транспортування стрічкових конвеєрів та інших довгих важких конструкцій

Машини для переміщення стрічкових конвеєрів DRESSTA є модифікованою версією нашої трубоукладальної техніки, яка спеціалізується на створенні і переміщенні стрічкових конвеєрів при проведенні гірничих робіт.

СПЕЦІАЛЬНІ ЗАЯВКИ (SFR)

Устаткування для переміщення стрічкових конвеєрів може бути адаптоване до Ваших вимог відповідно до виконуваних вами роботами. Якщо особливості Вашого проекту вимагають спеціальних модифікацій машини, компанія DRESSTA допоможе досягти успіху за допомогою Спеціальних заявок (SFR).

ГНУЧКА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ

Наша машина для переміщення стрічкового конвеєра SB-85 PT була розроблена для підйому, переміщення і розміщення стрічкових конвеєрів з шириною стрічки до 2500 мм, а також ковзають опор S45, S60 і P65 - елементів, необхідних для високої продуктивності місця розробки.

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ПРИСТРІЙ

Обладнання DRESSTA SB-85 і додаткове пристосування для переустановлення опор конвейєра забезпечують точне управління захоплюючим пристроєм, який швидко захоплює і переміщує опори конвеєра в нову позицію, що дозволяє не вибиватися з графіка виконання робіт.

ІННОВАЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ ПРОТИВАГИ

У транспортері СК DRESSTA використовуються противаги з гідравлічним управлінням, розташовані на правій стороні машини, які рухаються в горизонтальному напрямку і забезпечують максимальну стійкість машини, а також покращений огляд для оператора.

Противаги мають мінімальну загальну ширину, що дозволяє ще більше поліпшити маневреність стрічкових конвеєрів.

МОЖЛИВІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ В ОБМЕЖЕНОМУ ПРОСТОРІ

Машини призначені для експлуатації в умовах обмеженого простору, які характерні для операцій переміщення стрічкових конвеєрів, наприклад, під шляхопроводами та мостами в шахті. Надзвичайно низько розташований центр ваги в поєднанні з великим дорожнім просвітом забезпечує максимальну маневреність на місцевості, навіть якщо противаги висунуті для максимальної вантажопідйомності.

МІЦНА СТРЕЛА І ГАК

Стріли для переміщення стрічкових конвеєрів призначені для використання в будь-яку, навіть несприятливу, погоду. Зносостійкі і довговічні, вони виготовлені з суцільнозварних елементів з коробчатим перетином з високоякісної сталі.

ВБУДОВАНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД УШКОДЖЕНЬ

Машини забезпечені механічним обмежувачем підйому стріли, який автоматично відключає подачу живлення до лебідці стріли, щоб уникнути пошкоджень, коли стріла знаходиться в крайньому верхньому положенні.

БЕЗПЕКА

Стріла і гак можуть бути легко активовані при вільному падінні простим відключенням кулачковою муфти і приміщенням органів управління в положення гальмо / викл. У разі відмови двигуна, що малоймовірно, що висить вантаж може бути безпечно доставлений на землю.

Використання вільно обертаються гаків з жорсткою високоміцної кованої сталі забезпечує безпеку під час будь-якої операції.

ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ПІД ЧАС РЕМОНТУ

Компактний дизайн ходової частини нашого пристрою для переміщення стрічкових конвеєрів на має увазі легкий доступ до комплектуючих. Крім того, кожна деталь може бути видалена окремо, завдяки чому можна зручно і легко відремонтувати або замінити деталі, зменшити час простою і скоротити експлуатаційні витрати.

ЗРУЧНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завдяки укомплектованим пунктам обслуговування і легкому доступу до них планові перевірки проводяться швидко і зручно. Крім того, наші діагностичні з'єднувачі дозволяють швидко виявити і усунути несправності гідравлічної передачі.

  • DRESSTA SB-85PT

   Потужність двигуна238 kW
   Маса машины50.4 t
   Вантажопідйомність15.3 t

   Розроблено для переміщення стрічкових конвеєрів

  DRESSTA SB-85PT - модифікований трубоукладач, спеціально розроблений для переміщення стрічкових конвеєрів, що часто необхідно в місцях розробки.


 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E