Трубоукладачі DRESSTA
Трубоукладачі DRESSTA

Пропонуємо трубоукладачі DRESSTA за найвигіднішими цінами

Пропоновані моделі трубоукладачів DRESSTA з вантажопідйомністю від 33 до 100 тонн є високоміцними, надійними і безпечними в експлуатації і можуть бути використані для укладання труб навіть в найсуворіших умовах.

Потужні, ефективні, надійні, трубоукладчики призначені для задоволення особливих потреб трубопровідної галузі.

СПЕЦІАЛЬНІ ЗАЯВКИ (SFR)

Трубоукладчики DRESSTA можуть бути модифіковані відповідно до конкретних вимог робочого середовища і характеру виконуваних Вами робіт. Незалежно від того, в яких умовах повинна працювати Ваша машина, ми можемо адаптувати ваше обладнання до ваших індивідуальних потреб.

ВІДМІННА СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ВИДИМІСТЬ

У трубоукладачах DRESSTA використовуються противаги з гідравлічним управлінням, які рухаються в горизонтальному напрямку і забезпечують максимальну стійкість машини, а також покращений огляд для оператора.

ІННОВАЦІЙНА КОНСТРУКЦІЯ ПРОТИВАГИ

Чотири однакових сегмента противаги дозволяють швидко здійснити встановлення та перевстановлення, завдяки чому транспортування є швидким і добре організованим процесом.

Крім того, всі противаги мають мінімальну загальну ширину, що дозволяє уникнути труднощів при маневруванні, транспортуванні або доставці.

ВЕЛИКИЙ КЛІРЕНС

Високо закріплені противаги на трубоукладачах DRESSTA забезпечують великий КЛІРЕНС, навіть якщо противаги висунуті для оптимальної вантажопідйомності.

МІЦНА КОНСТРУКЦІЯ СТРІЛИ

Стріли трубоукладачів DRESSTA , як зі стандартною, так і з оптимальною довжиною, призначені для використання в будь-яку погоду, навіть в найсуворіших умовах. Зносостійкі і довговічні, вони виготовлені з суцільнозварних елементів з коробчатим перетином з високоякісної сталі.

Стріли трубоукладачів DRESSTA здатні витримати навіть найважче навантаження при укладанні труб.

ВБУДОВАНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД УШКОДЖЕНЬ

Механічний обмежувач підйому стріли автоматично відключає подачу живлення до лебідці стріли, щоб уникнути будь-яких пошкодження стріли, коли вона знаходиться в крайньому верхньому положенні.

БЕЗПЕКА

Стріла і гак можуть бути легко активовані при вільному падінні простим відключенням кулачковою муфти і приміщенням органів управління в положення гальма / викл. У разі відмови двигуна, що малоймовірно, вантаж що висить може бути безпечно доставлений на землю.

Використання вільно обертаючихся гаків з жорсткої високоміцної кованої сталі забезпечує безпеку під час будь-якої операції.

ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ПІД ЧАС РЕМОНТУ

Завдяки особливому дизайну наших трубоукладачів комплектуючі розташовані таким чином, що легко доступні і можуть бути видалені окремо, завдяки чому можна зручно і легко відремонтувати або замінити деталі і скоротити експлуатаційні витрати.

ЗРУЧНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завдяки укомплектованим пунктам обслуговування і легкому доступу до них планові перевірки проводяться швидко і зручно. Крім того, наші діагностичні з'єднувачі дозволяють швидко виявити і усунути несправності гідравлічної передачі.

Для отримання додаткової інформації про особливості та специфікаціях трубоукладачів DRESSTA, ознайомтеся з відповідними сторінками або зв'яжіться безпосередньо з нами.

  • DRESSTA SB-30

   Потужність двигуна140 kW
   Маса машины27.6 t
   Вантажопідйомність33.1 t

   Піднімай і перевози

  Трубоукладач SB-30M є найменшим трубоукладачем DRESSTA, проте характеризується високим рівнем продуктивності.


  • DRESSTA SB-60

   Потужність двигуна 238 kW
   Маса машины51.1 t
   Вантажопідйомність72.0 t

   Піднімайте більше.

  Велика жорстка цілісна основна рама забезпечує стійкість і надійність, а гідравлічні органи управління гарантують безперебійну роботу.


  • DRESSTA SB-85

   Потужність двигуна276 kW
   Маса машины68.0 t
   Вантажопідйомність100.0 t

   Відмінна продуктивність при укладанні труб

  Трубоукладач SB-85 є найважчим трубоукладачем DRESSTA, створеним для роботи в найбільш складних умовах.


 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E