Технічне обслуговування
Технічне обслуговування
 
Технічне обслуговування
 
Організована відповідно до сучасних вимог, ефективна, динамічна і оперативна команда Dressta з технічного обслуговування вирішить будь-яке питання, пов'язане з обслуговуванням нашої продукції, що виникає у наших клієнтів, дистриб'юторів або постачальників.

Робота наших експертів орієнтована на повне задоволення потреб наших клієнтів. Ми прагнемо максимально збільшити час безвідмовної роботи наших машин, щоб уникнути труднощів у веденні вашого бізнесу.

Забезпечення якості

Наша команда по забезпеченню якості відповідає за проведення строгих перевірок і випробувань, які гарантують відповідність специфікацій, якості виготовлення, комплектуючих і характеристик експлуатації кожного виробу високим стандартам, яких ви від нас очікуєте.

Наша команда по забезпеченню якості постійно підтримує зв'язок з нашими постачальниками. Таким чином, ми продовжуємо удосконалювати програми поліпшення якості, а також кваліфікацію продавців і, в кінцевому підсумку, можемо надати кращу продукцію і послуги нашим кінцевим користувачам.

Сервісне обслуговування та технічна підтримка

Доставивши машини нашим клієнтам, компанія Dressta забезпечує їх цілодобове спеціалізоване сервісне обслуговування та технічну підтримку.

Якщо ви хочете отримати рекомендації щодо своєї машини або роботи в польових умовах, потенційних проблем і їх рішень, гарантії або будь-яких інших питань, будьте впевнені, що наші експерти допоможуть вам.

Навчання і публікації по обслуговуванню

Наша група з навчання і публікацій з обслуговування пропонує різноманітні курси навчання в сфері експлуатації, обслуговування та технічного обслуговування. Вони засновані на компетентних публікаціях з технічної підтримки та обслуговування, які доступні будь-якому клієнту Dressta.

Крім даних послуг, ми також надаємо рекомендації з фінансових питань і в зв'язку з розробкою спеціалізованих проектів.

Ви можете сміливо розраховувати на підтримку експертів відділу технологій та технічного обслуговування, достатньо просто зателефонувати або зв'язатися по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
 
       
ТОВ "УКР-СПЕЦТЕХ"
вул. Автозаводська 76
04114 Київ, Україна
Телефон: +38 (044) 232-45-73
Телефон: +38 (044) 232-45-74
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наші координати
50.5169 N 30.4552 E